ПРО НАС

1/3

«МАНДРІВКА В ТИСЯЧУ МИЛЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З 

ОДНОГО КРОКУ»

 

Лао-цзи

Ідея створення незвичної турагенції виникла не відразу. Маючи досвід роботи в звичайній турагенції, її формат для мене здавався застарілим і не відповідав ні моїм цілям, ні цілям клієнтів, які до мене зверталися. Початковий варіант передбачав відкриття агенції допомоги мандрівникам (з подібним агентством в Києві я познайомився в далекому 2009 році).
Ми б планували ексклюзивні тури для кожного клієнта індивідуально; складали детальний маршрут подорожі на кожен день; бронюва-ли готелі, екскурсії, ресторани; надавали допомогу в оформленні віз - кожен тур був би унікальним і неповторним, всі дрібниці з кожним клієнтом були обговорені і все це без участі туроператорів. Але і цього мені було не-достатньо. 
Задля цього, я створив свій унікальний формат, якого поки ще ні в кого не зустрічав.
1. Ми – турагенція.
«Пакетні» тури у велику кількість країн частіше дешевше у туроператорів / в турагенціях, ніж при самостійному плануванні подорожі. А такі поняття як «гарячі тури» і «раннє бронювання» ніхто не відміняв і їх вигода очевидна.
2. Ми – агенція допомоги для індивідуальних подорожей.
Якщо ви хочете спланувати унікальний маршрут, обрати будь-яку кількість днів подорожі, кілька пунктів призначення, змінюючи види транспорту з корабля на літак, з літака на поїзд - то і тут ми поділимося свої досвідом і заощадимо Ваш час.
3. Ми - організатори власних групових авторських турів.​
Якщо вам потрібен супроводжуючий, компанія цікавих і веселих людей (до 12 осіб), які на кілька днів об'єднані однією метою, тоді ми запрошуємо Вас у наші авторські тури з екскурсіями і захоплюючими маршрутами, місцями проживання, які недоступні для індивідуальних мандрівників і туроператорів.
Три в одному - ідеальний формат туристичної компанії.
P.S. Назва "Capuchin: турагенція" 🐒 обрана як талісман для тих, кого об'єднують ті ж якості: тяга до пізнання світу, відкритість, дружелюбність - саме таким людям ми завжди раді допомогти. Ну а ще тому, що ця назва співзвучна з найсмачнішим напоєм в світі 😋
 
Денис Гусак, Capuchin: турагенція 

Зв'яжіться з нами або самостійно завітайте на сторінку "ПОШУК ТУРІВ":
e-mail: capuchin.club@gmail.com
facebookwww.facebook.com/capuchinclub/
instagram@capuchin_travel
mobile: +38 (096) 292-32-75, +38 (095) 484-30-50
e-mail: capuchin.club@gmail.com
facebookwww.facebook.com/capuchinclub/
instagram: capuchin_travel
viber-спільнота: https://goo.gl/rEcmes
telegram-канал: https://goo.gl/W1EvX3

Дзвоніть нам:

+38 (096) 292-32-75
+38 (095) 484-30-50

Чудово! Повідомлення відправленно.